VENDIM Nr. 49 . Datë 23.12.2016

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin-top:0in; mso-para-margin-right:0in; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0in;...

V E N D I M Nr. 16, Datë 06 / 06...

V E N D I M   Nr. 16, Datë  06 / 06 / 2016   Mbi  numrin dhe pagesat  e punonjësve...

V E N D I M Nr. 37, Datë 16 / 09...

Mbi  miratimin e marrëveshjes për  zbatimin e projektit “BlueNET”, Thirrja EASME/EMFF/2015/1.2.1.7    Këshilli i Qarkut Shkodër, në  mbledhjen e datës 16/09/2016, pasi...

V E N D I M Nr. 35, Datë 16 / 09...

Mbi miratim  fondi per Investim “Rikonstruksion –Asfaltim Rruga e Velidaneve,   Fshati Berdicë e Mesme Bashkia Shkodër        ...

V E N D I M Nr. 42, Datë 16 / 09...

Për dhënien e titullit vendor të nderit “NDERI I QARKUT”     Këshilli i Qarkut Shkodër, në mbledhjen e tij të datës...

VENDIM Nr. 47. Datë 23.12.2016 “Mbi miratimin e Buxhetit të Këshillit të Qarkut  Shkodër...

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt;...

V E N D I M Nr. 31, Datë 06 / 06...

V E N D I M   Nr. 31, Datë  06 / 06 / 2016   Mbi  miratimin e marrëveshjes për  zbatimin...