V E N D I M Nr. 41, Datë 16 / 09...

Për dhënien e titullit vendor të nderit “NDERI I QARKUT”     Këshilli i Qarkut Shkodër, në mbledhjen e tij të datës...

V E N D I M Nr. 25, Datë 06 / 06...

V E N D I M   Nr. 25, Datë  06 / 06 / 2016   PËR DHËNIE SHTESË PENSIONI SHTETËROR TË...

V E N D I M Nr. 20, Datë 06 / 06...

V E N D I M   Nr. 20, Datë  06 / 06 / 2016   Mbi  miratimin  e  Tavaneve Përgatitore dhe...

VENDIM Nr. 49 . Datë 23.12.2016

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin-top:0in; mso-para-margin-right:0in; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0in;...

V E N D I M ...

“Mbi miratimin e paketës fiskale të vitit 2017 per  Këshillin e Qarkut Shkodër”   Këshilli i Qarkut Shkodër, në mbledhjen e tij...

P/VENDIM Nr.52 ,Datë 23.12.2016

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin-top:0in; mso-para-margin-right:0in; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0in;...

V E N D I M Nr. 24, Datë 06 / 06...

V E N D I M   Nr. 24, Datë  06 / 06 / 2016   PËR DHËNIE SHTESË PENSIONI SHTETËROR TË...